Założenie spółek jawnych

Popularność spółki jawnej stale wzrasta. Ty również postanowiłeś rozpocząć prowadzenie tej formy działalności gospodarczej? Założenie spółki jawnej nie jest niczym prostym. Początkującemu przedsiębiorcy ciężko jest poradzić sobie z urzędowymi załatwieniami oraz wypełnianiem wielu skomplikowanych formalności. W natłoku obowiązków łatwo jest popełnić błąd, a przecież chcemy zapewnić firmie jak najlepszy start! Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej, która specjalizuje się w rozpoczynaniu działalności gospodarczych dla swoich Klientów.

Spółka jawna nie posiada osobowości prawnej. Opłaty związane z jej założeniem dotyczą wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego oraz ogłoszenia spółki w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ważna jest kwestia odpowiedzialności wspólników. Każdy z nich odpowiada bowiem za zobowiązania spółki w równym stopniu.

Skorzystaj z naszej pomocy! Przedsiębiorca ma na głowie wiele obowiązków, dlatego kwestię założenia firmy możesz zostawić w naszych rękach. Zapraszamy do kontaktu.