Założenie spółek z o.o. bez notariusza

Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości od kilku lat dostępna jest platforma w ramach której można zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Rejestracja online to ogromne ułatwienie dla przedsiębiorców. Tradycyjna rejestracja zająć może nawet kilka miesięcy tymczasem dopełnienie tego obowiązku za pomocą Internetu trwa nie więcej niż jedną dobę, a wszelkie formalności zostają ograniczone do uzupełnienia formularza rejestracyjnego. Program samodzielnie generuje niezbędne wnioski i wysyła je do odpowiednich urzędów.
E-rejestracja dostępna jest również dla spółek jawnych i komandytowych. Pozostałe podmioty niestety muszą przejść tradycyjną rejestracje. Aby pominąć te niedogodności przedsiębiorcy wówczas mogą zdecydować się na zakup gotowej spółki i nabyć podmiot w pełni przygotowany, by w każdej chwili poprowadzić pod sobą firmę.

Jeśli jesteś zainteresowany rejestracją bądź zakupem spółki koniecznie skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.