Założenie spółki w 24h

Samodzielne rejestrowanie spółki jest procesem skomplikowanym i długotrwałym.Rejestracja spółki trwa zazwyczaj od 6 do 10 tygodni. Chcąc szybko otworzyć własny biznes warto zdecydować się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego.

Na rynku nie brakuje firm oferujących zakładanie spółek nawet w jedną dobę. Gotowe spółki zarejestrowane są już we wszystkich niezbędnych urzędach, co oznacza, że posiadają już wszelkie niezbędne numery w tym NIP, REGON, KRS, VAT. Dodatkowo dysponują też własnym kontem bankowym, które przechodzi w ręce właściciela zaraz po dokonaniu transakcji. Konto to wyposażone jest oczywiście w kapitał zakładowy. W ofercie tych firm zazwyczaj można odnaleźć spółki nowe i stażowe. O ile zakup spółki stażowej daje możliwość uzyskania dużego zysku w krótkim okresie czasu, tak jej nowy odpowiednik gwarantuje całkowite bezpieczeństwo.

Podmioty gospodarcze istniejące na rynku przez określony czas posiadają dodatkowo zwiększone zdolności kredytowe, leasingowe, ale również większe szanse na pozyskanie dotacji, dofinansowań, a także są bardziej wiarygodne w oczach potencjalnych klientów.