Założenie spółki z o.o. online

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest bardzo korzystną możliwością.

Od 2012 roku istnieje możliwość rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Spółkę można założyć online za pomocą systemu S24. Jest to bardzo dobra alternatywa w stosunku do tradycyjnej formy rejestracji działalności gospodarczej.

Zakładanie spółki z o.o. przez Internet posiada wiele korzyści. Przedsiębiorca w szybkim czasie może zarejestrować działalność – trwa to tylko jeden dzień. W porównaniu z tradycyjną rejestracją, założenie spółki w trybie S24 jest o wiele korzystniejsze. Nie trzeba tracić czasu na wizyty w urzędach oraz godzinami stać w kolejkach.

Jeśli zastanawiasz się nad rejestracją spółki z o.o. jednak nie wiesz co będzie lepszym rozwiązaniem – tradycyjna rejestracja czy założenie jej przez Internet, zachęcamy Cię do skorzystania z tej drugiej opcji.