Założenie spółki z o.o. w systemie S24

Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest skomplikowanym i długotrwałym procesem. Jest jednak na to sposób – rejestracja spółki w systemie S24.

System S24 to platforma, na której możemy zarejestrować spółkę przez Internet. Możliwość taka istnieje od 2012 roku. Jest to bardzo wygodny sposób dla wielu przedsiębiorców, choćby ze względu na czas rejestracji. Dzięki temu systemowi spółkę zarejestrować można w zaledwie 24 godziny. Nie trzeba stać godzinami w urzędowych kolejkach. Dokumenty wypełniane online przesyłane są do odpowiednich urzędów.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością za pomocą systemu S24. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie.

Niestety rejestracja w systemie S24 nie jest dostępna dla wszystkich form prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze biuro oferuje pomoc w rejestracji spółek z o.o i nie tylko. Osoby zainteresowane rejestracją działalności gospodarczej zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty.