Założenie spółki z o.o. w trybie S24

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się popularnością w Polsce. Są one chętnie wybieraną formą prowadzenia działalności przez przedsiębiorców. Niestety rejestracja spółki z o.o. może sprawiać niemałe problemy. Wiele osób rezygnuje z tej formy, już na etapie rejestracji, gdyż jest ona skomplikowana.

Spółkę z o.o. można założyć tradycyjnie lub przez internet w trybie S24. Taka opcja jest dostępna od 2012 roku. Jest sporym ułatwieniem dla przedsiębiorców, którzy w szybki sposób chcą założyć firmę bez konieczności stania w urzędowych kolejkach. Rejestracja spółki w trybie S24 trwa jedynie jeden dzień. Warto więc skorzystać z takiego rozwiązania.

Chciałbyś mieć własną firmę, ale przeraża Cię jej rejestracja? Zgłoś się do nas – rejestrujemy spółki dla takich osób jak Ty! Wiemy, jak ważny jest proces rejestracji firmy, dlatego wykonujemy wszystkie czynności z nim związane z należytą starannością. Dla naszych Klientów z powodzeniem zarejestrowaliśmy kilkadziesiąt spółek, dzięki czemu wiemy jak sprawić, aby proces rejestracji mógł przebiec bezproblemowo.