Zdalna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja spółki z ograniczona odpowiedzialnością może być bardzo stresująca, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na skorzystanie z pomocy w zakładaniu działalności gospodarczej.

Szybkim sposobem na założenie spółki z o.o. jest jej rejestracja przez Internet. Taką możliwość przedsiębiorcy mają od 1 stycznia 2012 roku dzięki platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka rejestrowana jest bez udziału notariusza – wszystkie dokumenty tworzone są na platformie, dlatego też unika się konieczności płacenia wysokich kosztów notarialnych.

Proces rejestracji spółki z o.o. od chwili złożenia wniosku trwa maksymalnie 24 godziny. Zakładanie spółki w ten sposób jest znacznie korzystniejsze. Przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze.

Nasza firma oferuje zdalną rejestrację spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Zarejestruj z naszą pomocą spółkę niezależnie od lokalizacji. Nie czekaj – jeszcze dziś skontaktuj się z nami w celu poznania naszej oferty. Zapraszamy!