Zmiana PKD spółki z o.o.

W przedsiębiorstwach zachodzi wiele zmian. Obowiązkiem ich właścicieli jest dokonywanie aktualizacji tych zmian w instytucjach, gdzie dokonało się rejestracji firmy. Zmiana PKD czyli przedmiotu działalności w przypadku na przykład spółki z o.o. musi zostać zgłoszone w KRS czyli tam, gdzie została ona zarejestrowana. Natomiast zmiana PKD spółki cywilnej powinna zostać zgłoszona w Urzędzie Gminy.

Zmiana PKD oraz innych danych spółek handlowych to szczególnie trudne zadanie. Nie tylko wymaga znalezienia odpowiednich formularzy, ale również ich prawidłowego wypełnienia i złożenia w właściwym sądzie rejestrowym. Ponieważ dla wielu przedsiębiorców byłoby to uciążliwe zadanie, nasza firma proponuje usługę, która polega na aktualizacji zmian danych w KRS. Skorzystanie z niej zwolni przedsiębiorcę z samodzielnego przeprowadzania tego procesu i pozwoli mu zająć się ważniejszymi sprawami.

Cena naszej usługi nie jest duża, natomiast jej jakość bardzo wysoka, co przemawia za skorzystaniem z niej. Zainteresowanych prosimy o kontakt.