ZUZ a spółka z o.o.

W celu założenia spółki z o.o. konieczne jest zawarcie umowy i zgłoszenie spółki do Krajowego Rejestru Sądowego, dopiero po dokonaniu tych czynności, można zgłosić spółkę w innych wymaganych urzędach. Bez wątpienia należy do nich Zakład Ubezpieczeń Społecznych. By zgłosić spółkę w tym urzędzie należy wypełnić odpowiednie formularze, które mogą zostać dostarczone osobiście lub pocztą.

W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców stara się uniknąć płacenia składek do ZUS. Cel ten można osiągnąć między innymi poprzez przejście do KRUS, ale wiąże się to ze znacznymi trudnościami. Dużo łatwiejszym sposobem na legalną redukcję składek o charakterze ubezpieczeń społecznych do poziomu zerowego jest prowadzenie działalności w formie sp. z o.o. W tego rodzaju spółce, przy liczbie co najmniej dwóch wspólników, przedsiębiorstwo zwolnione jest z obowiązku płacenia składek ZUS. To znaczne udogodnienie, bo wiąże się z oszczędnością blisko 1000 zł miesięcznie, dlatego warto zakładać spółki z o.o..

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, poznaj szczegóły naszej oferty i podejmij współpracę. Oferujemy pomoc w zakładaniu spółki, posiadamy także gotowe spółki na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś.